w

Nitrozyniak odpowiada na propozycję walki z Xayoo. To faktycznie może się wydarzyć

https://www.twitch.tv/xayoo_ | https://www.youtube.com/user/TheNitroZyniak

Jeżeli faktycznie by tego doszło, to zdecydowanie byłaby to jedna z najgłośniejszych walk w historii polskich gal Freak Fight.


Xayoo jest zdecydowanie największym streamerem na Twitchu, z kolei Nitrozyniak jest bardzo mocnym youtuberem, którego społeczność Twitcha doskonale zna. Obaj mają bardzo charakterystyczne osobowości i ogromne społeczności.

Według wielu osób jedynym przeciwnikiem, który faktycznie pasowałby do Xayoo, jest właśnie Nitro, nie tylko ze względu na jego “parametry”, ale także popularność. Już od dłuższego czasu na streamach chłopaków z Xayoo Industries, ale także na konferencjach, wywiadach, wspominano o tym, że Xayoo rzeczywiście mógłby zawalczyć.

Co na to Nitrozyniak?

Nitro podczas jednego ze streamów oglądał shota, na którym padło “wyzwanie” do pojedynku. Xayoo ewidentnie poddymił, a shot dotarł do Nitra. Oczywiście Nitro klasycznie trochę się pośmiał, ale można się spodziewać, że dostanie propozycję walki.

No co mogę powiedzieć, jestem gotowy, czekałem na tę możliwość całe życie, czuję się dostrzeżony w końcu i czekam na ofertę. Więc tak, Wojtek sprzedawaj tą Corvettę, Boxdel sprzedawaj tą, nawet nie wiem co on ma, chyba ma X7, dzwońcie.

Nitro potem dodał “Tak już totalnie szczerze, ja mam czarny pas w zakolach, więc nie wiem, czy tutaj Marcin Majkut miałby jakiekolwiek szanse, nawet, jakby bił prawą ręką.”

Shot: FM Comedy

Oczywiście, jak zawsze, słowa Nitra, ale także Xayoo, trzeba traktować z pewnym dystansem. Można się mimo wszystko spodziewać, że propozycja walki zostanie przedstawiona. Wszyscy mają świadomość, że walki tak samo Nitrozyniaka, jak i Xayoo byłyby niesamowicie głośne. Ostatni rekord polskiego Twitcha jeszcze bardziej to udowodnił. Teraz można spokojnie podejrzewać, że ta walka ustanowiłaby nowy rekord PPV i prawdopodobnie oglądalności.