w

Nowy członek Ekipy Friza będzie pochodził z Team X? Lexy zmieni domy?

Team X zdecydowanie nie ma lekkiego okresu. Wielokrotne dramy, spięcia i dziwne sytuacje sprawiły, że obecnie projekt wygląda bardzo słabo. Widzowie dostrzegają w tym wszystkim jednak pewien promyk nadziei dla jednej osoby z „X”.


Na polskim Youtube funkcjonuje w sumie kilka ekip, natomiast najbardziej znana jest oczywiście ta należąca do Friza. Potem był Team X i bardziej, lub mniej udane ekipy TikTokerów.

Ekipa Friza naprawdę lubi się z Team X, czego dowodem były między innymi wspólne imprezy. Stuu nie miał jednak łatwego okresu i ostatnie kilka miesięcy to głównie upadek Team X i bardzo gwałtowny wzrost Friza.

Lexy i Ekipa Friza?

Już kilka miesięcy temu Friz w żartach zaproponował, by Lexy dołączyła do ich ekipy. Wiele osób komentowało, że naprawdę nie byłoby to złe. Choć w pierwszych dniach istnienia „X” ludzie niezbyt przychylnie wypowiadali się o łączeniu przez Lexy języka angielskiego z polskim, to dzisiaj raczej wszyscy się do tego przyzwyczaili i polubili Youtuberkę.

W momencie, gdy Team X radził sobie coraz gorzej, widzowie często pytali Lexy o to, czy istnieje jakakolwiek szansa, ze dołączy do Friza. Wielokrotnie słyszeliśmy, że faktycznie ma kontakt z członkami ekipy, szczególnie Martą i Pateckim, natomiast przed takim krokiem musiała by ich lepiej poznać.

Najlepszy kontakt mam, wydaje mi się, że z Martą i Pateckim.

Na pytanie o to, czy ma zamiar w ogóle wrócić do Team X, Lexy wyjawiła, że:

„Czemu nie chcę wracać do domu? Bo nie podoba mi się atmosfera w domu X, nie chce przebywać tam na razie. Nie chce teraz tam wracać, nie potrzebuję takiej… Takiej negatywnej energii wokół siebie teraz, po co mi to teraz, więc na razie będę siedzieć w domu.”

„A wrócisz tam?”

„Na razie nie mam zamiaru, może później, albo nie wiem, jak będą mnie zmuszać, czy coś, ale nie no na razie nie mam zamiaru wracać.”

Youtuberka odpowiedziała również wprost na pytanie o Ekipę Friza i o to, czy jeżeli dostałaby taką propozycję, to czy by się zgodziła.

„Na pewno jakbym dołączała do jakiejś ekipy, w sensie do jakiejś grupki osób to chciałabym te osoby poznać przed dołączaniem. No ekipy Friza, w sensie ja ich poznałam, ale nie znam ich tak dobrze, więc nie wiem jak tam wygląda, jak wiecie, kamery się wyłączą, ale no…”

Fragment nagrany przez „Axxk True”

Na ten moment nic w temacie nie jest pewne. Wydaje się jednak, że scenariusz dołączenia Lexy do Ekipy Friza jest jak najbardziej możliwy. Póki co jednak influencerka zdaje się być zmęczona projektami i dobrze jej w miejscu, w którym jest. Zdaje sobie też sprawę, że raczej będzie musiała wrócić niedługo do Warszawy i być może kontynuować historię zwaną Dom X.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka