w

O co chodzi w dramie Kamerzysta vs Fagata, Kruszwil i małoletnie dziewczyny?

Reklama

Cały polski internet żyje obecnie sprawą Kamerzysty, popularnego youtubera, który ma poważne problemy.


Kamerzyście już wiele lat temu udało się zaistnieć w internecie dzięki serwisowi ask.fm. Jego kariera była mocno kontrowersyjna, a szczególnie podczas sytuacji z SMS’ami Premium – historia ta ma już tyle wersji, że trudno dotrzeć do tej prawdziwej. Teraz o Kamerzyście ponownie zawrzało w internecie. Wyszły mocne oskarżenia, że miał on rzekomo okłamywać, manipulować, podrywać nieletnie, a przede wszystkim budować w sieci kompletnie fałszywy wizerunek.

Youtuber zaprzecza temu, co mówią wszyscy dookoła, natomiast ilość screenów, nagrań, wyznań dziewczyn jest przytłaczająca. Youtube jednak niejednokrotnie udowadniał, że praktycznie nigdy nie można osądzać nikogo, nie znając pełnego obrazu drugiej strony konfliktu.

O co w ogóle chodzi w tej całej dramie?

Reklama

Wszystko zaczęło się od relacji Fagaty z Kamerzystą. Od dłuższego czasu mówiło się, że są parą. Kilkadziesiąt godzin temu cały Youtube dowiedział się, że ten „związek” był dość specyficzny. Agata twierdzi w swoich mediach społecznościowych, że Kamerzysta:

  • Ustawia swoje filmy
  • Ma zakaz publikowania treści w internecie ze swoim wizerunkiem przez wyłudzenia, jakich dopuszczał się w sieci
  • Umawiał się jednocześnie z wieloma dziewczynami
  • Nawiązywał znajomości z dziewczynami, które nie miały jeszcze 15 lat
Video

Reklama

Kamerzysta, próbując skontrować te zarzuty, informuje, że Fagata nie brała swoich leków. Przedstawia sytuację tak, jakby youtuberka potrzebowała profesjonalnej pomocy psychiatry, a wyjaśnia to w swoim filmie, na którym nie padają jednak żadne konkretne informacje. Największym dowodem na niepoczytalność Agaty ma być ostatnia scena zniszczenia przez nią stolika i grożenia nożem.

Video

To ewidentnie rozzłościło Fagatę, która nie miała już żadnych skrupułów. Youtuberka pokazała screeny, które miały potwierdzać jej słowa. W tym momencie sprawa robi się naprawdę głośna. Do głosu dochodzą osoby, które znały Kamerzystę, w tym również bardzo młode dziewczyny.

W tym momencie puszczają wszelkie hamulce. Pojawia się masa screenów i teorii spiskowych: że Kamerzysta pisał do dziewczyn, które nie miały ukończonych 15 lat, że umawiał się z kilkoma jednocześnie, że je zdradzał, że uprawiał miłość z dziewczyną w momencie, gdy jego partnerka znajdowała się na innym piętrze. Kompletny chaos i nawał nieprzyjemnych informacji.

Reklama

Kamerzysta w tym momencie przestał odpowiadać. Utrzymuje swoje stanowisko, że Fagata jest niepoczytalna, robi głupoty i próbuje go z jakiegoś powodu zniszczyć. Twierdzi, że nie byli w związku i youtuberka po prostu się mści.

Gwoździem do trumny miał się okazać film Kruszwila. Głównie dlatego, że na jego końcu pojawiają się dziewczyny, które opisują „całą prawdę”, czyli to, że Kamerzysta faktycznie zaczepiał nieletnie i dopuszczał się do nieetycznych zachowań.

Video

Aktualnie wszyscy czekają na odpowiedź Kamerzysty. Internet bardzo szybko zmienia strony. Fagata w przeszłości mówiła dość dziwne rzeczy i zachowywała się na tyle nieprzewidywalnie, że bardzo trudno było zrozumieć, o co jej tak naprawdę chodziło. W tym wypadku internauci stoją po jej stronie i przyznają jej zdecydowaną rację.

Wydaje się, że teraz najważniejszy będzie ruch Łukasza, który musi stawić czoła kilku dziewczynom, masie oskarżeń i „dowodom” w postaci screenów. Póki co zdjęcia rozciętej ręki i bałaganu w domu nie wystarczyły, tak samo jak nagranie sytuacji ze stolikiem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka