w

O co chodzi w „dramie” Nitro vs Żabson? Raper mocno o youtuberze, Nitro odpowiada

Reklama

Nitro kolejny raz ma spięcie z raperem, tym razem Żabsonem.

Reklama


Nitrozyniak jest jednym z najpopularniejszych youtuberów nie tylko przez wyświetlenia na swoich filmach, ale także przez streamy. Te osiągają ogromne liczby, które zwracają uwagę masy osób. Kontrowersyjne wypowiedzi Nitra czasem prowadzą do różnego rodzaju spięć. Tylko w ostatnich tygodniach

Tym razem o youtuberze wypowiedział się Żabson, jeden z polskich raperów, który podczas gry w League of Legends nawiązał do tego, jak bardzo Nitro miał być przestraszony spotkania ze Szpakiem.

Artykuł nie zawiera opinii, jest przedstawieniem cytatów obu stron.

Żabson o Nitro i odpowiedź

Żabson dość ostro wypowiedział się o Nitrozyniaku. Teoretycznie miała to być odpowiedź na krytykę youtubera w kwestii występu Żabsona na Fame MMA.

„Wiesz mordo, generalnie to jak Nitro jest taki cwany, to po prostu niech sam do mnie przyjdzie i tak pie**oli. Bo wiem po prostu, jak spotkał się z nim Szpaku, to wiem jakim był obsranym typem (…) jest totalnym hejterem po prostu, nie lubię takich ludzi (…)”

Video

Shot: TM2K

Reklama

Nitro odpowiedział na to tak samo podczas swojego streama, jak i na Instagramie. Początkowo wydawało się, że youtuber powie tylko kilka słów i wskaże aukcję WOŚP. Potem jednak trochę to wyjaśnił.

Video

„(…) ale jak tak dalej myślę, to jest to ciekawy temat, bo są dwie opcje. Albo te ku**a raperzy mają tak wypie**olone ego, że nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś ich nie słucha… albo zdają sobie sprawę, że są tak mało interesującymi osobami, że muszą się tutaj wpie**olić do króla, żeby o nich jakieś artykuły były. I wydaje mi się, że druga opcja i pierwsza są tak samo możliwe.”

Czy będzie to miało jakiś ciąg dalszy? Trudno powiedzieć, często było tak, że do takich spraw było potem jakieś nawiązanie wiele miesięcy później, więc możliwe, że i teraz tak będzie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka