w

Od kiedy lody Ekipy Friza będą dostępne w większej ilości sklepów? Produkcja przyspiesza

Reklama

Lody Ekipy Friza okazały się sukcesem, wszyscy ich szukają, ale były dostępne w niewielu miejscach. Teraz to się zmienia.


Lody Ekipy można było kupić najczęściej w osiedlowych sklepach. Koral musiał zwiększyć produkcję i jak potwierdza sama Ekipa, uruchomiono dodatkową linię produkcyjną, której zadaniem będzie tylko i wyłącznie tworzenie lodów Ekipy.

Można się więc spodziewać, że od tego tygodnia, czyli od jutra znajdziecie lody w większej ilości sklepów. Niestety, nadal nie ma jednej, konkretnej listy ze sklepami. Głównie dlatego, że lody bardzo szybko się kończyły.

Od dzisiaj lodów Ekipy będzie więcej

Reklama

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Ekipy:

Firma Koral poinformowała nas, że zamówienie lawinowo napływają z całej polski, zarówno ze strony handlu nowoczesnego (sieci handlowych) jak i rynku tradycyjnego, czyli niezależnych punktów sprzedaży.

Czyli można się spodziewać, że od tego tygodnia lody znajdziecie także w tych największych sklepach. Warto więc spoglądać do lodówek dużych sieci, niekoniecznie oznaczonych logiem Koral. Teoretycznie ma wychodzić około mln sztuk lodów na dobę, do tego należy także transport. Czyli w najlepszym scenariuszu jutro do sklepów powinny zawitać nowe dostawy.

Dalej holding wspomina, że Koral ma zamówienia już na miesiąc do przodu, czyli na pewno produkcja będzie przyspieszać, gdy będzie się robić coraz cieplej. Być może dojdą nowe linie produkcyjne.

Warto wspomnieć, że lody pobiły wszelkie rekordy:

„Szał na lody „ekipa” przerósł najśmielsze oczekiwania producenta, który jasno stwierdza, że sprzedają się one co najmniej 300% lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii tej firmy.”

Można się spodziewać, że to dopiero początek tej lodowej przygody i w następnych miesiącach pojawią się nowe, inne smaki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka