w

Odchodzi z Fame MMA. Po dwóch walkach nie zobaczymy go więcej w oktagonie

Reklama

Jest kolejna, mocna deklaracja odnośnie przyszłości polskiego youtubera. Bez względu na proponowane pieniądze, ten nie wyjdzie już do oktagonu.


Walczył na Fame MMA 16 i Fame MMA 18. Po dwóch walkach, pierwszej z Szymoolem, drugiej z Pasutem, youtuber stwierdził, że odpuszcza.

„Mojej walki już nigdy nie będzie. Nawet za duże pieniądze. Nie no nie będzie. Po prostu zrobilem dwie walki, nie jest mi na obecną chwilę to potrzebne. Fajnie mi się to obserwuje, więc z roli widza jest to dla mnie spoko, jeżeli chodzi o walki… Chodzę np. teraz trenuje (…) ale żadnej walki w planach nie mam”

Z drugiej strony nie daje 100%, że nigdy nie zawalczy. Youtuber jest pewny na 99%.

Dzinold zdecydował

Reklama

Dzinold podczas odcinka na kanale Grail Point powiedział, jaki ma obecnie stosunek do walk. Nie jest to zaskoczeniem, bowiem dla tego kalibru youtuberów, czy bardziej streamerów, walki są dużym obciążeniem. Nawet nie chodzi tutaj o trudność, ale przymusowe ograniczenie swoich działań wokół Twitcha, czy Youtube.

Video

Film: https://youtu.be/BgrwNg1NEmE

Coraz więcej influencerów mówi, że albo na stół musi wjechać absurdalna propozycja, albo oni odpuszczają. Zarobki na Youtube na tyle się podniosły, że duża część po prostu niepotrzebuje walk, by zarabiać bardzo dobre pieniądze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka