Ogromna wpadka streamera, który niesłusznie nakrzyczał na dostawce pizzy

Rozrywka

Reklama

Dwight niesłusznie nakrzyczał na dostawcę pizzy, myśląc, że jeden z widzów robi sobie z niego żarty.

Reklama


Jeden z zagranicznych streamerów, znany pod nazwą Dwight, upokorzył się przed tysiącami widzów i… dostawcą pizzy. Użytkownik prowadząc transmisję w serwisie Twitch pomylił zwykłego doręczyciela wysłanego z pizzeri z trolem, który chce go oszukać. Działając pod emocjami dopiero po chwili zrozumiał, iż zaistniała sytuacja nie jest żartem.

Przebieg całej rozmowy mogliśmy śledzić na transmisji w serwisie Twitch.

Całą sytuację mogliśmy śledzić na transmisji Dwighta. Tu dostawca pizzy. Nie wiem, czy jestem na właściwej ulicy – powiedział kierowca. Właśnie zapukałem do drzwi, ale nie ma nikogo o imieniu Anthony. Streamer był przekonany, ze ktoś robi sobie z niego żarty – Słuchaj, jesteś cholernym, pieprzonym trollem! Moja mama właśnie otworzyła drzwi i powiedziała dostawcy, żeby się pieprzył, więc słuchaj, nie ma cię na mojej ulicy. Zamknij, ku**a, mordę! – prawie wykrzyczał Dwight. Dopiero po chwili zrozumiał, że popełnił ogromny błąd i zaczął przepraszać dostawcę pizzy.

Cała ta sytuacja miała miejsce głównie dlatego, że streamer podał widzom numer swojego telefonu, aby móc z nimi porozmawiać. Z pewnością będzie to dla niego nauczka na przyszłość, aby więcej nie organizować takich akcji albo przynajmniej być bardziej ostrożnym.

Reklama
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej