w

Ogromna wpadka streamera, który niesłusznie nakrzyczał na dostawce pizzy

Dwight niesłusznie nakrzyczał na dostawcę pizzy, myśląc, że jeden z widzów robi sobie z niego żarty.


Jeden z zagranicznych streamerów, znany pod nazwą Dwight, upokorzył się przed tysiącami widzów i… dostawcą pizzy. Użytkownik prowadząc transmisję w serwisie Twitch pomylił zwykłego doręczyciela wysłanego z pizzeri z trolem, który chce go oszukać. Działając pod emocjami dopiero po chwili zrozumiał, iż zaistniała sytuacja nie jest żartem.

Przebieg całej rozmowy mogliśmy śledzić na transmisji w serwisie Twitch.

Całą sytuację mogliśmy śledzić na transmisji Dwighta. Tu dostawca pizzy. Nie wiem, czy jestem na właściwej ulicy – powiedział kierowca. Właśnie zapukałem do drzwi, ale nie ma nikogo o imieniu Anthony. Streamer był przekonany, ze ktoś robi sobie z niego żarty – Słuchaj, jesteś cholernym, pieprzonym trollem! Moja mama właśnie otworzyła drzwi i powiedziała dostawcy, żeby się pieprzył, więc słuchaj, nie ma cię na mojej ulicy. Zamknij, ku**a, mordę! – prawie wykrzyczał Dwight. Dopiero po chwili zrozumiał, że popełnił ogromny błąd i zaczął przepraszać dostawcę pizzy.

Cała ta sytuacja miała miejsce głównie dlatego, że streamer podał widzom numer swojego telefonu, aby móc z nimi porozmawiać. Z pewnością będzie to dla niego nauczka na przyszłość, aby więcej nie organizować takich akcji albo przynajmniej być bardziej ostrożnym.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka