w

Pajalock został zbanowany na Mixerze. Nadal ma też bana na Twitchu

instagram.com/pajalock

Pajalock jest jednym ze streamerów, który chyba w najbardziej wybuchowym stylu pożegnał się z Twitchem.


Pajalock to znany streamer, który za swoją niebezpieczną jazdę został permanentnie zbanowany na Twitchu. Przypomnijmy, że o sprawie pisały ogólnopolskie i zagraniczne media.

Choć streamer miał się odwoływać już kilka miesięcy temu, to z jakichś powodów dalej platforma pozostaje nieugięta. Na facebookowej grupie można przeczytać, że Pajalock będzie próbował się dogadać z Twitchem w dalszej części roku.

Pajalock zbanowany na Mixerze

Po banie na Twitchu, Pajalock przeniósł się na inne platformy. Nadal ma kontrakt z Facebook Gaming, natomiast często streamował również na Youtube, czy ostatnio na Mixerze.

Kariera na platformie Microsoftu nie potrwała jednak długo. Obecnie wchodząc na kanał można zobaczyć komunikat o zawieszeniu konta.

Mixer nie udostępnia szerszych informacji na temat ilości dni, na jakie została nałożona blokada. Także powód pozostaje nieznany. Nieoficjalnie chodziło o niebezpieczne zabawy z gazem pieprzowym. Nikt jednak tego nie potwierdził.

Paja ma coraz mniej platform do wyboru. Tym jednak rządzi się stream IRL (In Real Life), nigdy nie wiadomo, co stanie się na wizji.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka