w

Na tego OnlyFansa z uniwersum Daniela Magicala nikt nie jest gotowy

To uniwersum znowu powraca na usta ludzi. Głównie za sprawą już nie jednego, nawet nie dwóch, ale potencjalnie trzech kont na niebieskiej platformie.


Każdy, kto jest za OF powtarza to samo – nie jest to platforma, na której trzeba wstawiać wiadomo jakie zdjęcia. Oczywiście, tak jak najbardziej jest. Ale koniec końców najlżejsze rzeczy to te w bieliźnie.

W każdym razie, uniwersum Daniela Magicala i Nikity bardzo mocno weszło w ten temat. Pierwsza swojego OF uruchomiła Nikita. Potem jej narzeczony zapowiedział „wspólne” konto Nikity i jego samego. Teraz do zabawy dołącza strona Magicala.

Gosia Magical na OnlyFans

Dobra, to nie jest żart. Daniel Magical najwyraźniej ma zamiar uruchomić OF swojej mamy. Na to przynajmniej wskazują posty na X i potem wypowiedzi na TT.

Niekoniecznie będą tam jakieś wyzywające rzeczy. Równie dobrze mogą to być zdjęcia z wakacji. Trudno to jednak będzie sprzedać wizerunkowo. Tak patrząc na wypowiedzi, to sama Gosia miałaby udostępniać tam zdjęcia.

Video

Oczywiście pojawiły się zarzuty, że to monetyzowanie własnej mamy. Daniel odpowiada, że to Pani Gosia by wstawiała content. No poziom absurdu jest dość wysoki. Konto nie zostało jeszcze założone, ale plany najwyraźniej są. Przynajmniej tak wynika z tego, co pisze Daniel.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka