w

Paramaxil pokazuje “dowód” na to, że Franio “ćp*”. “Jesteś zwykłym odklejonym mefed*oniarzem” – odpowiedź

Pomiędzy Franiem, a Paramaxilem ciągle iskrzy. Streamerzy dogryzają sobie w mediach społecznościowych, pokazując stare klipy.


Dla osób, które kompletnie nie znają tematu – Paramaxil będzie walczył z Franiem na Fame MMA. Obaj mieli już okazję ze sobą “dyskutować” podczas konferencji. Jednym z zarzutów, jakie Paramaxil kierował do Frania była kwestia narkoty*ów (tak musimy gwiazdkować ze względu na politykę Google, to nie zależy od nas).

Paramaxil po jakimś czasie opublikował starego klipa, na którym jedna z dziewczyn mówi otwarcie o tym, że Franio ćp*. Podawanie Manianeczki jako źródła informacji jest raczej słabe, ale to z tego samego nagrania wzięła się cała sprawa z wymiotowaniem Frania podczas pewnej czynności.

Paramaxil do Frania i odpowiedź

Paramaxil opublikował krótki fragment z Manianeczką, która rozmawiała z Franiem:

Wycinek, który opublikował Paramaxil:

Franio na to odpowiedział, pisząc:

Na pewno pomiędzy streamerami będzie dochodzić do takich wymian słownych. Obaj mają bogatą historię klipów i swoich streamów, na których dochodziło do bardzo różnych sytuacji. Zarówno u Paramaxila, jak i u Frania można wszystko wyciągnąć z kontekstu, podstawiać słowa ich znajomych pod wpływem etc. Pytanie tylko, czy to ma sens.