w

PewDiePie szkaluje produkty marki Apple. Wszystko przez nowego Maca Pro, który „wygląda jak g*wno”

Reklama

PewDiePie niezbyt pochlebnie wypowiada się na temat marki Apple. Według niego „jabłko” stoi na czele najgorszych projektów.

Reklama

PewDiePie jest znany przede wszystkim ze swojego contentu opierającego się o komentowanie. Tym razem popularny twórca wziął pod lupę produkty marki Apple, a szczególnie jeden – najnowszy Mac Pro. Według niego produkty spod tej bandery są raczej źle zaprojektowane. Jak sam powiedział:

Apple stoi na czele g*wnianych projektów. One nie mogą z nami zostać! – krzyknął w komiczny sposób i dodałPo prostu przestańcie kupować produkty Apple, to nie jest takie trudne…

PewDiePie zwrócił uwagę na kilka znaczących mankamentów najnowszego komputera od Apple – Maca Pro

PewDiePie wybuchnął śmiechem, gdy zobaczył w jaki sposób zaprojektowany został najnowszy komputer od Apple.

Koła nowego Maca Pro nie mają blokad. Kosztują 500 dolarów! – dodał streamer, sugerując, że blokady do kół są dodatkową opcją, którą można dokupić.

YouTuber zauważył również jedną bardzo ciekawą rzecz. Mianowicie – producenci Apple szczycą się, że ich produkty zostały zaprojektowane Kalifornii… mimo to są produkowane oczywiście w Chinach.

Uwielbiam to, ponieważ to Apple, wiecie. Otwieracie ich produkty… Zaprojektowany w Kalifornii. Wcale nie produkują ich w Chinach – powiedział sarkastycznie PewDiePie.

Dobra robota Kalifornijczycy. Zrobiliście to! To wygląda jak g*wno! To jest takie brzydkie. Przede wszystkim logo jest zbyt duże, nie ma w tym stylu!

Pełny materiał twórcy można znaleźć poniżej. Opisywana powyżej sytuacja rozpoczyna się w 40 sekundzie filmu:

Video

Oczywiście możemy przypuszczać, iż PewDiePie żartował w większości swoich wypowiedzi. Warto dodać, że jego całe nagranie polegało na wskazywaniu przejaskrawionych wad różnych projektów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka