w

Pierwsza drama w Goats. Dziewczyny pokłóciły się ze sobą po programie o…

Możemy udawać, że się tego nie spodziewaliśmy, ale promowanie dziewczyn musiało się skończyć jakimiś dymami.


Goats w łatwy sposób wybiło kilka dziewczyn i aż dziwne, że nie pojawiły się tam żadne kontrakty, przynajmniej oficjalnie. Jeżeli ograniczacie się tylko i wyłącznie do oglądania tego projektu, to w sumie na to nie natraficie, natomiast kilka dziewczyn mocno zaistniało w sieci po nagraniu odcinków.

Już abstrahując od dziewczyny, która pokazała „argumenty”, to było kilka innych, którym chyba zamarzyła się kariera influ. I tym sposobem na TikToku pojawiła się dziewczyna wrzucająca kilkanaście różnych TikToków, które nawiązują do Błońskiego czy Ferrariego.

Video

Video

Inne dziewczyny miały być zazdrosne o to, że „Wera” była tak krótko w programie, a mimo tego jej zdaniem „ma największy fejm”.

Video

Dziewczyny z Goats odpowiadają

Reklama

W sumie na koncie jest dodanych już kilkadziesiąt TikToków i z zewnątrz wygląda to jak próba wybicia się na kontrowersji budowanej wokół Goats.

Reklama

Czy to działa? I tak i nie. TikTok nie jest jakąś najlepszą platformą do promowania siebie, ale dziewczynie udało się zebrać grono odbiorców.

Wszystko szło dobrze, aż nie przyszła weryfikacja. Ponad 500 tysięcy osób zobaczyło, jak inna dziewczyna z Goats wypowiada się na jej temat. To też pokazuje, jak ten program żyje w ogóle poza Youtubem.

Nagle okazuje się, że dziewczyny mają ze sobą kontakt, rozmawiają na specjalnej grupce. Tutaj jedna nazywa drugą dwulicową:

Z tego miejsca koleżance chciałabym serdecznie pogratulować contentu oraz pomysłu na siebie.

Video

„igakozinska” dała się zapamiętać w programie między innymi tym, że jest niesamowicie podobna do Wersow. Tutaj się okazuje, że dziewczyny mają ze sobą jakąś spinę. Żeby nie było, jest to podobny case, tylko w innym klimacie. Tutaj też dziewczyna wrzuciła kilkanaście TikToków nawiązujących do Goats.

Tak bez żadnych emocji, to dziewczyny robią podobne rzeczy tzn. wrzucają TikToki z tematyką Goats, wykorzystując maksymalnie zasięgi. Czy to złe, czy dobre – każdy sobie musi ocenić sam. Na pewno wiele z nich będzie w przyszłości influ.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka