w

Pierwsze wypożyczenie z Fame MMA do Clout MMA

Boxdel podczas swojego programu „Aferki” potwierdził, że faktycznie zawiązano sojusz na linii Fame MMA – Clout MMA, do tego dochodzi jeszcze Prime MMA.


To koniec windowania cen przez zawodników. Dla federacji to doskonałe rozwiązanie, dla zawodników już niekoniecznie. Federacje nie będą się musiały starać o ściąganie zawodników. Szczególnie, że teraz w grę wchodzi wypożyczenie.

Jeżeli kompletnie nie jesteście w temacie, to Fame MMA dogadało się z Clout MMA i jednocześnie Prime MMA (choć tak do końca nikt się do tego nie przyznaje). Teraz wszyscy ze sobą rozmawiają, coś jak w czasach z HL.

Pierwsze wypożyczenie

I tak, znalazła się pierwsza osoba, która prawdopodobnie będzie wypożyczona do Clout MMA. Chodzi tutaj o… Natana Marconia. Ten przy okazji wprost pisze o dacie gali.

Czyli można się teraz spodziewać większej ilości tego typu wypożyczeń i uprzejmości wymienianych pomiędzy dwoma federacjami, które jeszcze chwilę temu ze sobą mocno konkurowały. Cóż, to również sprawia, że federacje mogą wpływać na swoje wzajemne decyzje odnośnie tego, jakiej granicy nie przekraczać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka