w

Pierwszy film polskiej youtuberki na pomarańczowej platformie. QueenOfTheBlack nie kłamała

Okazuje się, że polska youtuberka nie ściemniała. Faktycznie zrobiła konto na PH, a po sieci lata film, który miał tam trafić.


Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiła się wiadomość o tym, że QueenOfTheBlack, polska youtuberka, pojawi się na pomarańczowej platformie. Oczywiście mowa tutaj o PH. Amadeusz Ferrari sugerował, że influencerka nie będzie nagrywać po****grafii, natomiast wygląda na to, że się mylił.

Youtuberka dodała już informacje o swoim koncie:

Pierwszy film

W tym momencie konto jest obserwowane przez 1.8 tysiąca osób. Informacji o nim nie ma zbyt wiele, ma prowadzić je Julia i Sebastian. W sumie profil został wyświetlony już ponad 30 tysięcy razy.

Po sieci lata także informacja o pierwszym filmie. Ten nie został dodany jeszcze na PH, natomiast dostają go osoby, które wyślą przynajmniej 50 dolarów na OF, czyli jakieś 219 złotych.

Boop to Boop, więc naturalnie film mamy, ale ponieważ nie wylądował on nigdzie publicznie, to chronią go prawa autorskie. Podpowiedzią może być ten ocenzurowany obrazek:

Oraz Story, jakie dodała sama Julia:

To potencjalnie ten wysyłany obecnie na PW film ma trafić niedługo na PH. Na pewno uczulamy na linki na serwery Discord, które po prostu są scamem. Ludzie wykorzystują fakt, że film nie jest jeszcze ogólnodostępny i po prostu sypią linkami do swoich Discordów, licząc na to, że ktoś się złapie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka