w

Ferrari zleakował, co planuje QueenOfTheBlack na „pomarańczowej platformie”. Wspólny „materiał”

Wczoraj pisaliśmy o tym, że QueenOfTheBlack pojawi się na PH, co sama potwierdziła i oficjalnie zapowiedziała. Cóż, Ferrari trochę się wygadał.


Jeżeli ktoś miał to wychwycić, to tylko Boop. Wczoraj QueenOfTheBlack zapowiedziała w swoich mediach społecznościowych, że wraz z chłopakiem pojawią się na „pomarańczowej platformie”. Oczywiście chodzi tutaj o PH i to się zgadza.

Podczas streama z Tajdandii Amadeusza Ferrariego pojawił się ten wątek i okazuje się, że plany są nieco innego, niżeli to, co każdy naturalnie założył. Wiele osób śmiało się, że może chodzić o pomarańczową platformę, czyli o Pyszne, ale nie w tym rzecz.

Amadi trochę zleakował

Część może pamięta, że w pewnym momencie Ferrari miał dość bliską relację z QueenOfTheBlack. Finalnie skończyło się tak, jak się skończyło, ale nadal mają ze sobą bliski kontakt.

Amadeusz został zapytany o to, co myśli o QueenOfTheBlack na pomarańczowej platformie.

Co sądzicie o tym, że QueenOfTheBlack będzie robiła filmy na PH?

Po czym postanowił odpowiedzieć w następujący sposób:

Klip: Centralne Biuro Shotów

Ogólnie ona raczej nie będzie robiła po***nografii, ale nie będę wam leakował. Odezwała się do mnie QueenOfTheBlack ostatnio i powiem wam tylko tyle, że nagram z nią materiał, jak wrócę do Polski.

Czyli jest to jakiegoś rodzaju bait? Jak można nagrywać na PH i jednocześnie „nie robić po***nografii”? Cóż, na razie tego nie wiadomo. Niby Ferrari nie chciał niczego leakować, ale tyle w sumie wystarczyło, by podjudzić publikę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka