w

Po 3 latach nieobecności, na Youtube powrócił polski kanał z 1.4 mln subskrypcji. Znalazły się hasła

Na Youtube było wiele kanałów, które z różnych powodów kompletnie zamarły. To jeden z nich.


Dzisiaj osiągnięcie miliona subskrypcji nie jest już takim wielkim osiągnięciem, jak kiedyś. Jeszcze kilka lat temu o osobie posiadającej 1 mln subów można było powiedzieć, że jest jedną z topowych twórców. Dzisiaj subskrypcje nie mają już tak wielkiego znaczenia.

W każdym razie do sieci powrócił kanał, który zamarł 3 lata temu. Ostatni materiał został opublikowany 18 września 2019 roku. Od tamtej pory nie pojawiło się tam kompletnie nic. Aż do dzisiaj.

Kanał z 1.4 mln subów powraca

Co to za kanał? Cóż, nie jest to jakiś niesamowity content, bo mowa tutaj o “Ponkach”, kanale komediowym, który raczej kojarzy się z cringem. W każdym razie kanał znowu działa i znowu publikuje.

Jak to się stało, że Ponki wróciły? Udało się odzyskać kanał za sprawą odnalezionych haseł.

Pierwszy film zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, jest dość… specyficzny. To short z żartem o kobiecie i jej komputerze, jakim jest pralka – cóż, nikogo to raczej nie zdziwiło. Po godzinie film ma nieco ponad 1 tysiąc wyświetleń.

Co będzie z tym kanałem dalej? Tego nie wiadomo. Na pewno content sprzed 3 lat oglądałby się raczej średnio, choć kto wie. Może niektórzy tęsknią za tego typu treściami i za chwilę okaże się, że jest to nadal jeden z mocniejszych kanałów.

Szczególnie że nawet po 3 latach nieobecności i braku dodawania nowych filmów Ponki robiły po kilkaset tysięcy wyświetleń miesięcznie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka