Po wczoraj Prezydent Gorzowa interweniuje. Prime MMA 8 może się nie odbyć

Rozrywka

Reklama

Prime MMA może mieć niezły orzech do zgryzienia i mało czasu na znalezienie sobie nowego obiektu.


Jedna decyzja Prime MMA mogła okazać się zgubna. Przeniesienie gali może być trudne, ale nie niewykonalne. Pytanie, co z biletami. Póki co trzeba czekać, bo Arena Gorzów zapewne dopiero dostanie o tym informację.

Co się stało? Maja Staśko zdecydowała się zaalarmować Prezydenta Gorzowa o gali, jaka ma mieć miejsce a Arenie Gorzów. Chodzi stricte o zaangażowanie w Prime nikogo innego, jak tylko Kamerzystę.

Prime MMA 8 pod znakiem zapytania

Reklama

Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie zarząd spółki nadzorującej Arenę Gorzów. Może być jednak tak, że Prime będzie zmuszony do szukania innej lokalizacji.

Reklama

Opinie o Mai Staśko są różne i ta interwencja ponownie wzbudzi wiele skrajnych emocji. Ale rzeczywiście Maja jako chyba jedyna zdecydowała się zrobić coś więcej i przeciwstawić się zapraszaniu do współpracy Kamerzysty.

Czy Arena Gorzów przyzna rację Prezydentowi, czy może będzie stała jednak po stronie Prime MMA 8? Trudno powiedzieć. Kiedyś może i by się udało, dzisiaj, po tylu już galach i dziwnych zestawieniach raczej są małe szanse na odwołanie całej gali.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej