w

Pod nowymi, odważnymi zdjęciami Fagaty: „Chyba pomyliła platformy”

Fagata dodała na swoje media społecznościowe nowe zdjęcia. Autentycznie istnieje szansa, że oryginalnie miały trafić na inną platformę.


Fagata sama ostatnio przyznała, że ma około 1000 zdjęć (nie, to nie pomyłka, 1000 zdjęć), które były przeznaczone do publikacji na niebieskiej platformie. Nie ma jednak tam konta, bo „zawiodłaby rodziców”.

Tymczasem w jej mediach społecznościowych pojawiła się sesja, którą ludzie komentują w sumie w jeden określony sposób, wskazując, że nadają się gdzieś indziej niż na Instagrama.

Nowe zdjęcia Fagaty

Zdjęcia Fagaty faktycznie mogłyby wylądować na innej platformie i w sumie zgrywałyby się z innymi youtuberkami czy streamerkami. Wiele mówi się o potencjalnej współpracy Fagaty z Matą, bo ten znajduje się na okładce, ale nic takiego nie będzie miało miejsca. Fagata sama potwierdziła, że w sumie to nie wie, dlaczego ten znajduje się na okładce.

Same zdjęcia wywołały sporo szumu i wydaje się, ze jednak niebieska platforma stoi przed Fagatą otworem.

Jednorazowe zarobki mogłyby być jednymi z rekordowych, jeżeli chodzi o polską branżę influ, ale wiadomo, Fagata ma jeszcze sporo czasu, by decydować. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej krytykowanych osób w polskim świecie influ, więc wydaje się, że niewiele jest w stanie jej faktycznie już zaszkodzić.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka