w

Pokimane dowiaduje się, dlaczego lepiej nie oglądać anime podczas streama na Twitchu

Jedna z popularnych streamerek – Pokimane – postanowiła obejrzeć fragment anime. Cóż, nie mogła się spodziewać, że pojawią się tam treści 18+.


Oglądanie anime podczas streama na Twitchu jest niesamowicie ryzykowne, o czym przekonała się Pokimane. Co ciekawe, ta wpadka nie kosztowała jej banicji, bowiem wszystko zostało w sprytny sposób zasłonięte.

Sytuacja ta nadal jednak udowadnia to, że niektórych rzeczy po prostu lepiej nie oglądać w momencie, gdy prowadzi się transmisję na żywo. Gdyby postać się nie zakryła, wówczas ban mógłby być permanentny.

Pokimane raczej nie włączy już anime

Streamerka oglądała scenę z jedzeniem, natomiast w żaden sposób nie mogła przewidzieć, że postacie będą się cieszyć tak bardzo, że zdejmą z siebie ubrania.

To jedna z tych spraw, w której Twitch musiał mieć niezłą zagwozdkę. Nadaje się to do bana czy może jednak nie? Wydaje się, że scena jak najbardziej jest nacechowana treścią 18+. Z drugiej strony nie widać tutaj w zasadzie niczego szczególnego, bo postać się zakrywa.

Warto też pamiętać, że mowa tutaj o Pokimane, która według wielu osób ma nad sobą coś w rodzaju parasola ochronnego. Dopóki nie zrobi czegoś, co jest naprawdę złe, to raczej nie zostanie zbanowana.