w

Polacy się wkurzyli na usuwanie ich pixeli i zrobili coś takiego kończąc „zabawę” na Twitchu

Polscy streamerzy umówili się, że skoro admini usuwają ich pixele, to Polacy usuną całą zabawę.


Ta inicjatywa była naprawdę ciekawa, ale skończyła się w niezbyt pozytywny sposób. Choć transmisja nadal trwa i nadal można walczyć, to Polacy już pokazali swoją dominację. Po ich akcji administracja musiała przywrócić w ogóle poprzednią mapę.

Co by nie mówić, Polska pokazała, że nie ma możliwości zadzierania z naszym krajem. W tego typu rzeczach jesteśmy bardzo mocno i dosłownie cały Twitch o tym wie.

Co zrobili Polacy?

O pixelach pisaliśmy już dwukrotnie i wygląda na to, że to ostatnia informacja. W wielkim skrócie, każdy użytkownik Twitcha może wziąć udział w transmisji, która polega na stawianiu jednego pixela na określoną ilość czasu. Dzięki temu różne społeczności tworzą różne obrazki.

Polsce szło to tak dobrze, że administracja czyściła postawione pixele uznając je za spam botów.  Polacy się wkurzyli i ostatecznie pokazali całkowitą dominację nad innymi. Na mapie został tylko Knut – zagraniczny streamer, który miał fajny kontakt z polskimi streamerami.

Cała mapa została zmieniona we flagę Polski. Wyglądało to mocarnie w momencie, gdy wszyscy mocowali się z ustawieniem choćby jednego pixela.

Możliwe, że jeszcze ktoś będzie się w to bawił, ale mija się to trochę z celem, skoro Polska jest z góry na przegranej pozycji. Nawet po takiej akcji mapa została cofnięta do poprzedniego stanu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka