w

Policja zabrała polskiego youtubera w trakcie prowadzenia transmisji. Doprowadzenie do więzienia

Daniel Magical został doprowadzony do więzienia, podczas streama pojawiła się policja, a youtuber musiał pożegnać się z widzami.


Temat Magicala w 2021 roku ponownie odżył. Youtuber znowu zyskał popularność, między innymi przez TikToka. Nie mógł jednak uniknąć konsekwencji swoich decyzji z przeszłości. Kontrowersyjny influencer został finalnie zabrany do więzienia.

Daniel doskonale wiedział, że musi stawić się w więzieniu, ostatnio żył z dnia na dzień, czekając w zasadzie na przyjazd policji. Ta stawiła się wczoraj. Youtuberowi nie udało się więc spełnić swojego planu, czyli stawienia się 4 stycznia.

Sylwester już w więzieniu

Stream nadal trwa i ponoć będzie trwał przez cały rok, aż do wyjścia Magicala. Samo zabranie go do więzienia nie było jakieś widowiskowe, zjawiła się policja, na którą youtuber praktycznie czekał, wszyscy wiedzieli, o co chodzi. Daniel się spakował, pożegnał z widzami i wyszedł.

Do streamowania pewnie wróci za rok. Nie wiadomo, czy odzyska swoją popularność, ale zapewne tak – “patostreamy” nadal są popularne, nadal mają swoich odbiorców niezależnie od tego, jak bardzo Youtube z tym walczył.

Tego typu osoby mają bardzo łatwą ścieżkę do ponownego wybicia się. W zasadzie wystarczy tylko streamować i nagrywać filmy na TikToku. YT z jakiegoś powodu nie banuje już tych kanałów, a TikTok nie widzi żadnego problemu w umieszczaniu filmów chociażby z doprowadzenia mamy Daniela do więzienia.