w

Polska streamerka będzie na targach dla dorosłych. Dokładnie takich

Mrs_Honey będzie jedną z uczestniczek targów dla dorosłych. Mówi o tym bezpośrednio na swoich mediach społecznościowych.


Honey już dawno przekroczyła granicę, do której żadna inna streamerka nawet się nie zbliżyła. Na jej OF są filmy, na których widać zdecydowanie więcej niż u innych polskich streamerek. Teraz okazuje się, że Honey będzie na targach erotycznych.

Konkretnie chodzi tutaj o „Najgorętszy europejski festiwal erotyczny”, gdzie mają być różne pokazy, w tym także gadżetów. Brzmi to dość… odważnie. Chyba to pierwszy przypadek, gdy influencerka idzie w tym kierunku. Tak patrząc na to, co ma się tam pojawiać, to będzie dość grubo.

Honey na targach dla dorosłych

Z drugiej strony Polska wychodzi powoli z tej „grzecznej” strefy, więc pojawienie się tych targów nie jest jakiś niesamowitym wydarzeniem.

Video

Video

Na pewno jest to dość nietypowa współpraca, bo w końcu streamerka została na to wydarzenie zaproszona. Jest chyba jedyną osobą z Twitcha, która się tam pojawi. Honey mówi o innych aktorkach z filmów dla dorosłych, więc pewnie pojawią się tam również dziewczyny z pomarańczowej platformy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka