w

Polska streamerka, Kinga Kujawska pokazuje, jak wygląda rozochocona dziewczyna

Nie dało się nie zauważyć tych streamów. Najpopularniejsze klipy z kilku ostatnich dni to głównie te transmisje.


Kinga Kujawska to postać kojarzona kiedyś z Playstation, potem z esportem, Kanałem Sportowym, a ostatnio właśnie Twitchem. Jej transmisje zaczęły przyciągać masę osób i patrząc na nie, raczej łatwo zrozumieć dlaczego.

Te streamy są naprawdę specyficzne

Cały zamysł jest całkiem ciekawy. W ogóle śmiesznie to wygląda, jak polskie streamerki starają się ubierać niby „zwracać uwagę”, ale udawać, że wcale im o to nie chodzi. Kinga kompletnie nie ukrywa, czym przyciąga ludzi.

Cała koncepcja to nauka randkowania. Efektem tego są takie klipy:

Video

Albo:

Video

Video

Video

Środowisko mocno kojarzone z esportem doskonale odnajduje się w tej formule na Twitchu. Jest dość dziwnie, nieco niezręcznie, ale wydaje się, że o to w tym chodzi. Rozochocona kobieta wygląda natomiast tak:

Video

Jak ludzie na to reagują? W sumie pozytywnie. Kinga jest przyzwyczajona do dziwnych komentarzy, chociażby przez swojego Instagrama.

Video

Po wynikach na Twitchu widać, że przyciąga to coraz więcej i więcej osób. W sobie TOPka klipów to właśnie te transmisje. 4 klipy na 8 najpopularniejszych z ostatnich 24 godzin (Rozmowy):

Każdy będzie miał na ten temat swoją opinię. Nie ma jednak wątpliwości, że zostało to zauważone tak samo na Twitchu, jak i na X.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka