w

Polska streamerka Nieuczesana z maksymalnie niekomfortową sytuacją podczas transmisji

https://www.twitch.tv/nieuczesana

Polska streamerka Nieuczesana miała podczas transmisji maksymalnie niekomfortową sytuację, jaką tylko można sobie wyobrazić.


Kiedyś podobny problem miał jeden ze streamerów, do którego w pewnym momencie organizowano całe wycieczki. I tak, dopadło to teraz Nieuczesaną. Nie do końca jest jasne, skąd dzieciaki miały jej dokładny adres.

Podczas trwania transmisji, pod balkonem streamerki zgromadziły się dzieciaki. Te zaczęły krzyczeć bezpośrednio do Nieuczesanej, by wyszła na balkon. Potem krzykami komentowały to, co robi streamerka podczas transmisji.

„Muszę się przeprowadzić”

Youtuberzy i streamerzy wielokrotnie apelowali o to, by uszanować ich prywatność i nie przychodzić pod dom, czy pod mieszkanie. Nadal jak widać młodsze osoby być może nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to złe.

Nie ma w sumie nic gorszego, niż poczucie braku prywatności w mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy jest wynajmowane, czy kupione.

Video

Twitch: https://www.twitch.tv/nieuczesana

Widzowie w przeszłości nachodzili youtuberów, zdarzało się to także u streamerów. Finalnie Nieuczesana po prostu zamknęła balkon, ale można zrozumieć, dlaczego było to bardzo słabe przeżycie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka