w

Polska streamerka z Żabki przyciąga tymi strojami coraz więcej osób

Nie wszystkim podoba się sposób, w jaki ten profil się wybija. Im większe liczby, tym większe zainteresowanie.


Streamy to nie tylko Twitch, czy Youtube. To także od jakiegoś czasu TT. To tam na jednym streamie potrafi być kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi. To tam coraz częściej streamują osoby, które na Twitch po prostu mogłyby być „zjedzone” przez community.

I tak, wśród wszystkich streamujących wybijać się zaczęła dziewczyna transmitująca z Żabki. Powód? Raczej nie trudno go znaleźć patrząc tylko i wyłącznie na filmy. Legginsy jak widać działają.

Streamerka z Żabki

Tyle, ile zadowolonych osób, tyle i tych, które narzekają na przedstawianie w ten sposób pracy. O interwencję poproszono nawet samą Żabkę. Czy to dla żartów, czy całkowicie poważnie – każdy to sam oceni.

To już przestał być jakiś losowy profil. Wyświetlenia na filmach potrafią na luzie przekroczyć 100 tysięcy odsłon.

Co tam się pojawia? Głównie tego typu filmiki:

Video

Video

Oprócz tego, tak jak widać na streamach. Ludzie raczej w tym temacie żartują, niżeli faktycznie mają jakieś wielkie pretensje. Fakty są jednak takie, że rzeczywiście te filmiki stają się coraz popularniejsze, a na streamach pojawia się coraz więcej ludzi.

Tak się dzisiaj robi kariery. A TT jest do tego doskonałym miejscem. Wiele ze streamerek z Twitcha poszło na TT i kręcą tam o wiele większe liczby.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka