w

Polski streamer permanentnie zbanowany za 2 sekundy filmiku. Odwołanie odrzucone

Reklama

Jeden z polskich streamerów Twitch został zbanowany po tym, jak na jego streamie pojawiły się 2-3 sekundy jednego z filmików.


Takie sprawy zazwyczaj po prostu giną, o ile nie są w żaden sposób nagłaśniane. Wielokrotnie okazywało się, że po napisaniu o tym przez nas znajdował się jednak ktoś, kto umiał poprawnie podejść do sprawy.

Tak czy inaczej, polski streamer Twitch na swoim Twitterze wskazuje, że został permanentnie zbanowany z możliwością odwołania się za tzw. media request. Pojawił się w nim filmik z WTC, który miał być pominięty po 2-3 sekundach.

Któryś z widzów musiał pomóc w tym, że streamer został zbanowany. Jest to perm z możliwością odwołania się, ale…

Odwołanie zostało odrzucone

Reklama

Odwołanie od bana zostało prawdopodobnie w sposób półautomatyczny odrzucone. Jest to pierwszy ban streamera w historii. Największym problemem wydaje się w tym przypadku brak statusu partnera.

Streamer nie jest jakiś niezwykle popularny, ale zwiększał swoją widownię. W takich przypadkach skuteczne odwołanie się bywa naprawdę trudne. Szczególnie w przypadku polskich streamerów.

Ban wydaje się być srogą karą, jak na takie przewinienie. Jeżeli streamer od razu wyłączył filmik i przeprosił za jego pojawienie się plus ewentualnie wyciągnął konsekwencje z dodania go do media request, to unban wydaje się być bardziej logiczny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka