w

Polski streamer przekonuje się, dlaczego lepiej nie jeść tego ostrego chipsa podczas transmisji

Tego chipsa jadło już wiele osób, które miały bardzo różne reakcje.


Ten chips z jakiegoś powodu stał się w pewnym momencie bardzo popularny. Jadło go już kilku streamerów z różnych środowisk. Pojawił się także na Youtube w przynajmniej kilku wyzwaniach. Kilka miesięcy temu jadł go chociażby Franio.

Co w tym chipsie jest takiego wyjątkowego? Jest niesamowicie ostry. Na tyle, że przy jego spożywaniu trzeba autentycznie nosić rękawiczki i zdecydowanie uważać na oczy. Franke miał z nim trochę problemów, ale finalnie nic wielkiego się nie stało. A dobrze, bo było to na Twitchu. Co innego miał Adamcy.

Video

Polski streamer i chips

Wiele osób wiedziało, że to się tutaj pojawi, więc codzienny news na Boopie musi zostać zachowany. Tak, czy inaczej dobrze dla streamera, że nie pojawiło się to na Twitchu. W ogóle piękne, że na czat Kicka wchodzi “Kick Staff” posługując się polskimi przekleństwami.

Ciężko sobie coś takiego wyobrazić na Twitchu. Tak, czy inaczej, Adamcy, czy też na Kicku Adam_Grabowiecki również spróbował tego ostrego chipsa. W skrócie – dobrze, że faktycznie to działo się na zielonej, a nie fioletowej platformie.

Video

Klip: https://kick.com/adam-grabowiecki

Konsekwencje tego chipsa pojawiają się zazwyczaj dopiero później – wiadomo w jakich okolicznościach. Tutaj streamer dalej normalnie prowadził transmisję jeszcze przez kilka godzin, więc nie było to nie do przeżycia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka