w

Polski streamer Twitch pobity podczas transmisji „Drzesz mordę, zachowujesz się jak poj*bany”

Jeden z polskich streamerów Twitch zachowywał się w nocy dość głośno, co nie spodobało się przechodzącemu mężczyźnie.


Azdus nie jest niesamowicie popularnym streamerem. Obserwuje go 1.6 tysiąca osób, natomiast klip z „pobicia” bardzo mocno rozchodzi się po sieci, trafiając oczywiście również do nas. Streamer prowadził transmisję IRL, podczas której zachowywał się dość głośno.

To nie spodobało się osobie, która przechodziła obok. W efekcie wywiązała się kłótnia, która zakończyła się uderzeniem streamera. Trudno tu mówić o jakimś wielkim pobiciu, ale zdecydowanie było to mocne spięcie.

Streamer „pobity” podczas transmisji

W tym przypadku streamer zachowywał się dość głośno, podeszła do niego jedna z osób, której zdecydowanie się to nie spodobało. Z tego wywiązała się niemała sprzeczka, w efekcie czego streamer ponoć ma ukruszony ząb.

Co będzie dalej? Trudno powiedzieć, jedna, jak i druga strona może mieć za to konsekwencje. Mężczyzna, który uderzył streamera właśnie za agresję, a streamer za pokazywanie wizerunku osoby trzeciej w Internecie (już raz skończyło się to banem – „gruba pijesz”).

Takie sytuacje na Twitchu to raczej rzadkość. Co lepsze, spokojnie można dostać za coś takiego bana, co już z resztą miało miejsce w przeszłości.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka