w

Polski youtuber dostał bardzo wysoki mandat. Jechał Lamborghini podczas specjalnego wydarzenia

Jeden z polskich youtuberów został ukarany dość wysokim mandatem za “pojazd niedopuszczony do ruchu”.


Positive Ways kojarzy się z pozytywną energią, akcją charytatywną i luksusowymi samochodami. Tym razem humor jednego z polskich youtuberów i jednocześnie uczestników wydarzenia postanowiła popsuć policja.

Popularny influencer – Budda – podczas swojej przejażdżki Lamborghini prawdopodobnie dostał 5 tysięcy złotych mandatu. Szczegóły na ten moment nie są znane, natomiast jak przekazują profile powiązane z Buddą czy Positive Ways, chodziło o pojazd niedopuszczony do ruchu.

5 tysięcy złotych mandatu

Wszystko wskazuje na to, że chodzi tutaj o Buddę, choć nie ma 100% potwierdzenia. Na pewno jedna z osób wrzuciła na Instagrama informację o mandacie, który został wystawiony dla kierowcy Lambo – potencjalnie Buddy, to właśnie on miał się poruszać tym samochodem podczas Positive Ways.

Informacja o mandacie:

Możliwe, że szczegóły tego zdarzenia pojawią się na kanale Buddy. Wtedy zapewne wszyscy dowiedzą się, o co konkretnie chodziło i skąd ten brak przystosowania do jazdy. Mogło chodzić o mocowanie tablicy rejestracyjnej, ale wiele supersamochodów ma z tym problemy.