w

Polskie baseniary Twitch zbanowane. Było widać za dużo i to bardzo blisko kamery

Kanał Michała Gały, na którym streamują “basenowe” streamerki ponownie został zablokowany.


Streamy basenowe zawsze niosą za sobą pewne ryzyko. Szczególnie, gdy kamera jest ustawiona bardzo blisko. Wówczas coś, co może i dałoby się obronić, gdyby widać to było z większej odległości nagle staje się podstawą do zbanowania.

Tak było i tym razem. To już kolejny ban tego kanału. Przypomnijmy, że jest to jedyny w Polsce tego typu stream, gdzie 3 dziewczyny na co dzień wchodzą do basenu, rozmawiają z widzami, robią różne aktywności, grillują etc.

Po liczbach widać, że to wychodzi. Może dlatego, że jest to jedyna transmisja tego typu, a może ze względu na po dziewczyny. Tak, czy inaczej, kanał został zbanowany, a Boop standardowo ma powód.

Ban basenowych streamerek na Twitchu

Ban jest prawdopodobnie spowodowany momentem, w którym jedna z dziewczyn wstaje i widać jej bardzo mocno wyróżniający się kształt.

Oczywiście wiemy, że kolega tylko czeka na wysłanie mu całości, więc – KLIK. Wygląda dość niepozornie, ale według regulaminu wyraźny zarys kształtów jest podstawą do bana. Raczej ktoś to zgłosił, bo Twitch sam z siebie by tego nie wyłapał. Jednocześnie jest to jeden z klipów, który zniknął z kanału. Reszta powiedzmy, że była w miarę bezpieczna.

Nie wiadomo, na jaki okres Twitch nałożył bana. Michał nie wypowiedział się w tej sprawie na swoim Instagramie, więc może się tylko domyślać, że mowa tutaj o 24 godzinach, lub 3 dniach. Tydzień przy tego typu wpadkach to raczej rzadkość, nie mówiąc już o 30 dniach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka