w

Ponad 3 mln ludzi zobaczyło „wpadkę” Lizy podczas walki. Streamerka odpowiada na zaczepki

Liza podczas swojej walki na Fame MMA miała pewien wypadek. Wiele ludzi kompletnie to zrozumiało, ale zdarza się, że są osoby, które bardzo to wyśmiewają.


Większość ludzi podeszła do tego rozsądnie. Prawdopodobnie w ogóle by się to nie rozeszło, gdyby nie era TikToka. Filmy z tą wpadką bardzo szybko obiegły Internet, a konkretne filmy uzyskały już ponad 3 mln wyświetleń.

Podczas samej walki mało kto zwrócił na to uwagę. Kilka wpisów na Twitterze, kilka na facebookowych grupach i to w zasadzie wszystko. Potem ludzie zaczęli jednak wyciągać to bardziej i bardziej.

Liza mocno odpowiada

I tak filmy z tą nieprzyjemną sytuacją obejrzano kilka milionów razy. Ten rekordowy ma ponad 3 mln odsłon.

Co tam jest? Po tytule TikToka chyba wszystko już wiadomo.

Video

Komentarze ogólnie są wspierające w kierunku Lizy, co pokazuje, że naprawdę zyskała sympatię, a ludzie rozumieją, że podczas walki wiele się może zdarzyć.

To jeden z tych razy, kiedy Internet zrozumiał, przynajmniej w większości. Znaleźli się jednak i tacy, którzy chcieli Lizie wbijać szpilę. Ta postanowiła więc odpowiedzieć:

Widać, że Liza naprawdę nabrała charakteru i nie zamierza się przekomarzać. Gdyby nie TT, to pewnie nikt by o tym nie dyskutował.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka