w

Popek publikuje pierwszą wiadomość od rozpoczęcia się jego afery

Popek zabrał głos po raz pierwszy od rozpoczęcia się afery. Na pierwszym nagraniu sprzed kilku tygodni przeprosił i zniknął.


Popek od momentu przeproszenia nie odzywał się kompletnie nigdzie. Wyciekały nagrania z nim ze szpitala psychiatrycznego, ale nie było tam jego słów ani stanowiska. Po tych kilku tygodniach Popek albo osoba zarządzająca jego profilem przemówiła.

Można domniemywać, że to raczej Popek, bo post pisany jest w pierwszej osobie. Ludzie w komentarzach są mocno podzieleni pomiędzy tych, którzy kibicują Popkowi i tych, którzy mocno go krytykują i zdecydowanie nie chcą go widzieć.

Co napisał Popek?

Post Popka jest dość krótki. Pojawiają się tam ponownie przeprosiny i prośba o trzymanie kciuków.

Nie wiadomo, w jakim stanie jest sam Popek. Ostatnie informacje pochodziły ze szpitala psychiatrycznego. Czy raper z niego wyszedł, czy dalej w nim przebywa? Nie wiadomo. I tak będzie miał dość ciężko, bo wiele osób nie chce mieć z nim już nic wspólnego.

Ratunkiem może być muzyka, która zawsze znajdzie swoich odbiorców. Pytanie tylko, ile osób będzie chciało jeszcze śledzić Popka po tym, co się wydarzyło.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka