w

Popularna aktorka filmów dla dorosłych ujawnia zaskakująco niskie stawki za filmy. A to nie wszystko

Wydawałoby się, że te popularne dziewczyny zarabiają krocie na filmach. Cóż, stawki w Europie ponoć są naprawdę średnie.


Eva Elfie to jedna z popularnych aktorek, którą pewnie wszyscy koledzy od linków będą kojarzyć. Występuje ona czasami na różnego rodzaju podcastach, gdzie opowiada o swojej pracy, odczuciach z nią związanych etc.

Pojawiają się tam przeróżne kwestie, a rozmowy niekiedy trwają po godzinę, półtorej. Z takich ciekawszych rzeczy, to Eva szczerze odpowiada, że dla niej rozmiar nie ma znaczenia.

Ile się na tym zarabia?

Wydawałoby się, że skoro dziewczyny na OF wyciągają tak ogromne pieniądze, to filmy powinny się sprzedawać jeszcze lepiej. Eva ujawnia, że zazwyczaj aktorki w Europie dostają za jeden film całe 500 dolarów. Kurs złotówki oczywiście jest, jaki jest, ale to nadal 2.4 tysiąca złotych.

Po tym następuje koniec. Nie dostajecie żadnych pieniędzy od zysków, jakie robi film etc. Oczywiście zapewne są różne umowy, ale takie najpopularniejsze zakładają jednorazową wypłatę właśnie w wysokości około 500 dolarów.

Eva podzieliła się informacją, że za swój pierwszy film dostała 3 tysiące dolarów. W przeliczeniu jest to około 14500 tysięcy złotych, więc kwota może już być bardziej zadowalająca.

Oczywiście do tego dochodzą zarobki już z „własnej” działalności w różnych serwisach. Tam ponoć pieniądze także nie są jakieś niesamowicie duże.

Sama Eva od dawna uchodzi już za influencerkę. Jej konta obserwuje po kilka milionów ludzi i co ciekawe, aktorka pojawia się często w świecie gamingu – aktywnie kibicuje, przeprowadza wywiady etc.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka