w

Popularna basenowa streamerka zalicza bolesną wpadkę. Czeka ją przerwa w streamowaniu

Reklama

Jedna z popularnych basenowych streamerek (650 tysięcy obserwujących na Twitchu) skręciła sobie kostkę podczas „ćwiczeń” przed basenem.


Jakiś czas temu pisaliśmy o dziewczynie, która straciła w taki sposób zęby. Teraz inna streamerka tak nieszczęśliwie wpadła do wody, że według tego, co mówi, skręciła kostkę. Wyglądało to stosunkowo niegroźnie, ale wiadomo, że na basenie naprawdę trzeba uważać.

Tutaj cały stream miał vibe ćwiczeń, więc wydawało się, że wszystko jest raczej bezpieczne. No cóż, czasem streamy basenowe nie oddają. Teraz dziewczyna będzie musiała się oszczędzać. W teorii nadal normalnie streamowała, ból pojawił się kilka godzin później.

Upadek na streamie

Reklama

Streamerka ćwiczyła zbyt blisko basenu. W pewnym momencie, przy wykonywaniu wykroku jej noga ześlizgnęła się bezpośrednio do zbiornika. Wyglądało stosunkowo niegroźnie, ale to właśnie takie rzeczy są najgorsze.

Video

Teraz streamerkę czeka chwila przerwy, patrząc na jej content, może to być nieco problematyczne. Choć z drugiej strony jej ćwiczenia nie wyglądają na trudne do wykonania.

Video

Taki content nadal dobrze się ogląda i to się już raczej nie zmieni. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Twitch nie ma interesu w ucinaniu tego typu transmisji, dostarczają one na platformę kompletnie nowe osoby.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka