w

Popularna polska youtuberka pojawi się na PH „pomarańczowym portalu”. Ma być „grubo”

Jedna z popularnych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych polskich youtuberek pojawi się oficjalnie na „pomarańczowym portalu”.


Wszyscy, którzy obserwują jej działalność, raczej mogli się tego spodziewać. Już na wywiadach, które były tworzone przy okazji różnych freakowych gal, było o tym wspominane. Tak czy inaczej, youtuberka mająca już od jakiegoś czasu OF zapowiedziała swoje pojawienie się na PH – serwisie skierowanym do osób dorosłych.

„No co wam powiem, że po Świętach będzie mega grubo” – mówi influencerka na swoim Instagramie. Będzie to prawdopodobnie pierwszy taki transfer z Youtube’a na PH.

Z Youtube na PH

Osobą, która zdecydowała się na ten krok, jest Julia, znana jako QueenOfTheBlack – bardzo kontrowersyjna postać, o której było głośno już z bardzo różnych powodów. Ostatnio wszystko ograniczyło się do leaków jej zdjęć z OF.

Teraz sytuacja się zmienia, co potwierdziła sama Julia. Nie wiadomo, jak będzie nazywał się jej profil, ale zapewne będzie to coś w stylu QueenOfTheBlack.

Sama Julia miała kilkukrotnie banowanego Instagrama, jej konto na Youtube także jest zbanowane, w tym momencie jej najdłużej utrzymującą się platformą jest OF do spółki z Twitterem.

Nowy „projekt” ruszy po Świętach i na pewno przynajmniej przez chwilę będzie o nim głośno. Są w sieci polskie dziewczyny, które występują na PH, ale mało która była wcześniej w miarę rozpoznawalną influ.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka