w

Pozwolilibyście na to swojej dziewczynie? „Julki” na Twitterze uważają, że Dubiel tak zdradził Natsu

To zdecydowanie jedna z dziwniejszych akcji, jeżeli chodzi o Dubiela i jego streamy. To nabrało jakiejś abstrakcyjnej skali.


Przyzwyczailiśmy się już do pisania o bardzo dziwnych rzeczach i tę można do nich zaliczyć. Kilka dni temu na streamie Marcin Dubiel zrobił coś, co na TikToku zostało nazwane zdradą Natsu. Co więcej, ogólnie na Twitterze ludzie wypowiadają się, że to przesada i sami by na to nie pozwolili.

Dość dziwne, bo w teorii nie ma tam nic szczególnego, ale dotarło to i do Wardęgi, i do Nitra, a ludzie z jakiegoś powodu niesamowicie zaczęli to przeżywać. Zapewne przez wzgląd na viralowy zasięg z TikToka.

Co takiego niesamowitego zrobił Dubiel?

Dubiel podczas streamów z Egiptu wskoczył do basenu ze swoją przyjaciółką, żoną swojego przyjaciela. Tak, tylko tyle. To dokładnie ten moment:

Doszło to do Wardęgi, który trochę poddymił, oglądając inne klipy i mówiąc, że Dubiel ogólnie jest blisko ze swoją przyjaciółką.

Nieco dla żartów jedna ze streamerek zapytała na Twitterze, co ludzie o tym sądzą. Wiele „Julek” wypowiedziało się, że dla nich jest to przesada.

Odpowiedzi:

Klip dotarł także chociażby do Nitra, który sprawę wyśmiał, mówiąc, że nie widzi tu nic niezwykłego, a ludzie naprawdę już mają jakąś paranoję na temat ewentualnych zdrad.

Oczywiście chodzi tutaj między innymi o to, jak Dubiel zachowywał się na streamach, ale już wielokrotnie i Marcin, i Natsu komentowali, że oni mają taki styl i nikt nikomu nie robi tym jakiejś krzywdy. Dubiel już kilkukrotnie poważnie zastanawiał się nad tym, czy przypadkiem nie przestać streamować, bo oprócz tych naprawdę fajnych rzeczy, Twitch trochę go też przygniótł.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka