w

Streamerka Twitch w „wyjątkowy” sposób wita swojego nowego subskrybenta 3 tieru

Jest wiele różnych sposobów na przywitanie nowych subów. Ten zdecydowanie jest jednym z oryginalniejszych.


Praktycznie każdy duży streamer ma lub miał jakieś niecodzienne, specjalne przywitanie nowych subskrybentów. Kiedyś było to jeszcze popularniejsze, dzisiaj coraz częściej ogranicza się do przywitania.

W tym wszystkim jest również Sweet Anita, bardzo pozytywna streamerka, która cierpi na Zespół Tourette. Raczej nie przeszkadza jej to w streamowaniu, sama się śmieje z niektórych rzeczy, jakie mówi. Wszyscy na jej transmisjach mają z tym zupełny luz, tak samo Twitch.

Efekty bywają różne

Sweet Anita w związku z Tourettem mówi niekiedy dość ostre rzeczy, oczywiście nie specjalnie. Ostatnio przywitała w pewien określony sposób swojego nowego suba. Normalnie można by było dostać za to bana, ale w tym przypadku oczywiście nie ma o tym mowy.

Sama streamerka uznała to za dość zabawne i wstawiła na TikToka, gdzie zrobił się z tego spory viral. Większość kojarzy jej chorobę, więc całość ma pozytywny odbiór.

„s-word” w takim kontekście może być powodem bana, tutaj Twitch wie o całej otoczce, więc nie zostały z tego wyciągnięte żadne konsekwencje. Zresztą Anita mówiła w przeszłości o wiele gorsze rzeczy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka