w

Przeciek zdradza, że Fame MMA do tego wraca po zamknięciu High League. Hype MMA 2023

Przecieki odnośnie Hype MMA nabierają tempa. Fame MMA ma wrócić do pomysłu organizowania mniejszych gal z mniej zasięgowymi osobami.


Informacje przedstawione poniżej nie są oficjalne i bazują jedynie na przeciekach. Oznacza to, że mogą, ale nie muszą się sprawdzić. Należy więc do tego podchodzić z odpowiednim dystansem.

Według nieoficjalnych informacji Fame MMA wraca do koncepcji Hype MMA, czyli organizowania mniejszych wydarzeń z mniej zasięgowymi osobami. Jest to bezpośrednia reakcja na zamknięcie się High League.

Wiadomo, że na rynku ma się pojawić zamiennik HL, ale to także jest nieoficjalne. Według dostępnych informacji zza kulis swój projekt w postaci powrotu Hype MMA ma odpalić Fame MMA.

Hype MMA – data 2023

Hype MMA miało proste założenia, ale w obliczu wielu różnych gal znaczenie Hype po prostu było minimalne. Gale oryginalnie miały odbywać się częściej, a zawodnicy mogli to traktować jako potencjalną szansę dostania się do Fame MMA.

Obecnie mówi się, że Fame wróciło do tego pomysłu. Co więcej, ustalono już ponoć datę, konkretnie lipiec 2023 roku. To też szansa dla Fame, by podebrać zawodników z High League, którzy w teorii zostali teraz na lodzie.

W teorii, bo niby gdzieś za kulisami już większość ma ugadany udział w nowej federacji, która nie została jeszcze ogłoszona – ma się to stać dzisiaj lub za kilka dni. Tutaj chodzi głównie o to, by zrobić to w dobry, przygotowany sposób.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka