w

Przerażające sceny na Twitchu. Mężczyzna rozciął sobie rękę, demolował mieszkanie

Wczoraj kanał koreańskiej streamerki Berry0314 został zbanowany. Powód był jednak naprawdę przerażający.


Rzadko zdarza się, by wszystko, co jest związane z jakimś banem, było usunięte. Tak jest jednak w tym przypadku. Przypomnijmy, że nawet klipy ze zmarłą osobą gdzieś w internecie się zachowały, a tutaj usunięte zostało wszystko.

Boop jednak ma swoje sposoby na znalezienie nawet usuniętych rzeczy, dlatego dokładnie wiemy, co się stało wczoraj na Twitchu.

Berry0314

Kanał koreańskiej streamerki zbanowany

W tej sprawie wiadomo o kilku rzeczach. Na pewno o banie, który został nałożony wczoraj na kanał.

Zdecydowanie nie mówimy tutaj o losowej, nieznanej osobie. Koreankę obserwowało ponad 374 tysiące osób, a jej transmisje oglądało kilka tysięcy widzów. Skąd jednak ban? Ta historia z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych.

Koreanka powiedziała mężowi, że chce się z nim rozwieść, przynajmniej tak wynika ze słów mężczyzny. Ten pojawił się podczas transmisji mówiąc “ta s*ka chce się ze mną rozwieść”. Streamerka była w tym czasie na zewnątrz. Mężczyzna wydawał się być pod wpływem. Mówił, że inne streamerki przekonały jego zonę do wzięcia rozwodu.

Potem zaczęło się robić groźnie. Pojawiło się przeklinanie, wyzywanie i rzucanie przedmiotami. Po kilku minutach ponownie mężczyzna pojawił się na streamie z zakrwawioną mocno ręką. W tym momencie ludzie zaczęli się organizować na Reddicie i Discordach, by znaleźć adres streamerki i wezwać policję.

Youtuberze, jeżeli używasz tego fragmentu, prosimy o podanie źródła.

Sama streamerka napisała na czacie “Otwórz drzwi”, kilka minut później przyjechała policja (słychać było odgłosy “włamania” do mieszkania) i krzyk “Wezwij karetkę!” Transmisja została wówczas przerwana. Zupełnie nie wiadomo, co dokładnie stało się mężczyźnie. Ten na pewno miał głębokie rany w okolicach nadgarstka.

Nie wiadomo, na jaki okres czasu został nałożony ban, natomiast pewnym jest, że chodzi tutaj bezpośrednio o tę sytuację. Twitch w takich wypadkach upewnia się, że nikomu nic się nie stało i po czasie odblokowuje kanał.