w

„Przymusowy członek” Ekipy Friza zapowiada przerwę od Youtube. Skąd taka decyzja?

Jeden z „przymusowych członków Ekipy”, który chciał od niej odejść, ale nadal wiążą go umowy, zapowiedział przerwę od publikowania nowych filmów.


Redakcja „Eski” już zaciera ręce, żeby napisać, że to koniec kanału, ale zdecydowanie nie o to chodzi. Jeden z członków Ekipy zapowiedział przerwę w publikowaniu. Chodzi tutaj prawdopodobnie o zmianę formatu, może wprowadzenie czegoś nowego.

To nie byłoby zaskoczeniem, bo praktycznie wszyscy byli i obecni członkowie Ekipy kombinują z formatami. Jednym wychodzi to lepiej, inni nadal próbują się wkupić w łaskę algorytmu.

Przerwa na jakiś czas

Mowa tutaj o Poczciwym Krzychu, znanym ostatnio jako „KINDLY”. Jego wyświetlenia są na stałym, dość wysokim poziomie, jeżeli chodzi stricte o odcinki. Miesięcznie nie wygląda to już tak dobrze.

Widząc taki spadek, łatwo zrozumieć, dlaczego KINDLY chce coś zmienić. Na ten moment trudno dokładnie powiedzieć co, ale w styczniu ma się u niego pojawić ogólnie tylko jeden film – informacyjny.

Nie jest to żadne odejście, rezygnacja ani koniec kanału. Poczciwy Krzychu kręci się wokół motoryzacji, która mimo wszystko na polskim Youtube nadal jest do zagospodarowania.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka