w

QueenOfTheBlack pokazuje już wszystko. A faceci gotowi są jej „służyć”

W Polsce jest w sumie niewiele dziewczyn, które z regularnych youtuberek, czy streamerek poszły w tym kierunku.


Jest mnóstwo dziewczyn, które na swoich niebieskich stronach pokazują w sumie to samo, co na Instagramach. Streamerką, która to przełamała była Mrs_Honey. W sieci na luzie można znaleźć film, na którym „bawi się” swoim różowym, czy fioletowym przyjacielem.

Ostatnio głośniej było o Fagacie, która jest na etapie pokazywania „argumentów”. Swoją drogą nagrała ona wspólny content z Lizą:

Video

To podwórko powoli się mocno rozwija. Tzn. polskich inffluencerek idących w tę stronę, bo losowych Polek na niebieskiej platformie jest cała masa.

A QueenOfTheBlack już idzie na całość

Swego czasu było głośno o tym, że QueenOfTheBlack chce nagrywać na pomarańczowej platformie. Teraz to już w sumie się ziściło, różnicą jest platforma.

„Se…taśma lo…zik bez cenzury”

Video

Zanim jednak do tego, to youtuberka pokazała, co piszą do niej faceci wysyłający jej kasę. Naprawdę znajdują się tacy ludzie.

„Jest wysoko”. Faktycznie znajdują się tacy ludzie, którzy są w stanie „usługiwać” Julii. Co to oznacza? To wiedzą chyba tylko oni.

Sama QueenOfTheBlack wstawia już też publicznie coraz więcej. Czy to przez spadające zainteresowanie, czy wręcz odwrotnie, trudno stwierdzić. „Mały, ale długi”.

„Lo…zik od tyłu/sp..st”

Video

Jej zwykłe zdjęcia też pokazują już więcej:

Video

Czy da się z tego wyżyć? Tak i to na całkiem dobrym poziomie. Zaskakujące jednak, że po tym wszystkim znajdują się osoby chcące faktycznie oglądać ten content.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka