Rafonix ostro odpowiada Magicalowi. Pokazane zeznania na policji. Czyli losy walki są przesądzone

Rozrywka

Reklama

Dzisiaj Magical wyszedł z więzienia i zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, niemal od razu wyzwał do walki Rafonixa.


Chyba wszyscy przewidywali, że jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobi Magical po wyjściu będzie wyzwanie do walki Rafonixa. Magical sugerował, że Rafonix złożył oskarżające go zeznania, które opublikuje u siebie na materiale.

Sam Daniel przedstawia to jako „aferę roku”, mówił o tym w swoim „oświadczeniu” jakie wygłosił po wyjściu z więzienia. Ludzie mocno zaczęli się zastanawiać, jakie to papiery ma Magical na Rafonixa, bowiem tylko nieliczni pamiętali, że Rafon zapowiadał pozew.

Tak, czy inaczej, to fragment, w którym Magical mówi o całej sprawie i papierach na Rafonixa:

Reklama

Video

Rafonix odpowiada

Reklama

Jeżeli ktoś myślał, że ukrytą walką na Fame 17 jest starcie Rafonixa z Magicalem, to może porzucić nadzieje. Marcin wprost odpowiedział, że nie ma szans, by do tego doszło, a jedyny pojedynek może się odbyć w sądzie.

Rafonix pozew zapowiadał już jakiś czas temu. Teraz nawet pokazał dokładnie to, co Magical przedstawia jako aferę roku.

Dokładna treść:

Świat freak fightów byłby bardzo zadowolony, gdyby doszło do takiej walki, ale wygląda na to, że nie ma na nią szans. Konflikt ten był w sumie jednym z nielicznych, który był w pełni prawdziwy i nie było tam sztucznego poddymiania, a potem godzenia się.

Sam Rafonix wstawił na swojego Facebooka zdjęcie w czapce z policją.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej