w

Rafonix ostro odpowiada: “Umiem tu dymać takich fraje*ów, jak ty”. Usunięty wpis

Rafonix może nie udzielać się jakoś często, ale jak już to robi, to z przytupem.


Rafonix jest bardzo barwną postacią, jeżeli chodzi o polski Internet. Streamer wielokrotnie robił tak samo świetne, jak i kontrowersyjne rzeczy. Niedawno został na chwilę odbanowany na Youtube i wydawało się, że może powrócić do swoich czasów świetności. Niestety, szybko okazało się, że to był najprawdopodobniej błąd ze strony platformy Google.

Teraz na różnych Discordach, czy na Wykopie pokazywane są ostatnie wiadomości Rafona na Twitterze – te standardowo wywołują sporo emocji, bo streamer zdecydowanie należy do tych, którzy mówią to, co myślą.

Rafonix odpowiada

Pierwsza wiadomość, która w ogóle sprawiła, że ludzie ponownie zainteresowali się twórczością Rafonixa była odpowiedzią, którą już usunięto, prawdopodobnie przez zasady Twittera.

Łatwo zrozumieć, dlaczego zwróciło to uwagę. Raczej nie jest to wiadomość, którą napisałby każdy streamer. Druga wiadomość odnosiła się do stóp – dlaczego stała się ona popularna? Cóż, jest czymś niestandardowym.

Rafonix zdecydowanie wie, jak wywołać kontrowersje i to prostymi wiadomościami. Streamer wcale nie musi robić niczego niesamowitego – wystarczy, że jest sobą.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka