w

Rage quit Snoop Dogga na Twitchu, po którym raper zapomniał wyłączyć streama

Snoop Dogg dość mocno się zirytował, a potem zapomniał wyłączyć streama. Ten leciał przez 7 godzin.


Raper już od dłuższego czasu streamuje na Twitchu i nie jest to jakąś szczególną nowością. Snoop Dogga ogląda średnio po kilkaset osób, bo odpala swoje transmisje niesamowicie nieregularnie. Bez względu więc na ilość obserwujących (ponad 200 tysięcy), nie należy do najpopularniejszych streamerów.

Oczywiście Snoop Doggowi już nie zależy zbytnio na karierze na Twitchu, być może więc dlatego zdarzają mu się różne wpadki. Ostatnio zapomniał wyłączyć transmisji, która leciała przez dobre 7 godzin.

Rage quit Snoop Dogga na Twitchu

Wszystko to zaczęło się od zdenerwowania na jedną z gier, dokładnie MADDEN NFL 20. Raper dość mocno się zirytował i po kilku przekleństwach wyłączył streama – a przynajmniej tak mu się wydawało.

Transmisja trwała jeszcze ponad 7 godzin. Widzowie mogli słyszeć wszystko, co działo się w pokoju, ale oprócz muzyki i niezrozumiałych rozmów nie wydarzyło się nic ciekawego. Na ten moment praktycznie cały VOD jest wyciszony ze względu na prawa autorskie.

Normalnie streamerzy w takiej sytuacji są banowani za nieobecność podczas streama. Być może i Snoop Dogg zostanie zawieszony – to na pewno byłoby coś głośnego w świecie Twitcha.