w

RockAlone zarabia 30 tysięcy miesięcznie. Ujawnia informacje o Twitch i Facebooku

facebook.com/pg/RockAlone2k

Rock postanowił podzielić się ze swoimi widzami informacją o swoich zarobkach.


Temat zarobków twórców internetowych zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ludzie lubią wiedzieć, ile streamerzy i youtuberzy są w stanie wyciągnać z działalności powiązanej z internetem.

Jedna z bardziej rozpoznawalnych osób postanowiła ujawnić, ile zarabia.

Rock zarabia około 30 tysięcy miesięcznie

Podczas swojego streama, Rock postanowił wyjawić swojej widowni, ile miesięcznie zarabia. Jest to liczba zebrana w całość, razem z Youtube, Twitch i innymi biznesami. Pamiętajmy, ze Rock prowadzi także serwis internetowy JaRock.pl, w ramach którego podejmuje wiele współprac.

Dzięki shoterowi o nicku Weak Mix dowiadujemy się, że Rock ma naprawdę przyjemną sumkę. Co jednak ciekawe, jedynie 1/3 z tego pochodzi z działalności związanej z Youtube.

Facebook, a Twitch

Remigiusz Maciaszek jest jedną z osób, do których najwyraźniej zgłosił się Facebook z propozycją streamowania. Rock ujawnił przepaść pomiędzy zarobkami na obu platformach.

Z jego wyliczeń wynika, że w rok zarobiłby dokładnie tyle na Facebooku, ile na Twitch pracując uwaga… 12 lat. To pokazuje, jakimi stawkami operuje serwis Zuckerberga i z jakimi dylematami wewnętrznymi borykają się twórcy. Ostatnio tym dylematom poddał się między innymi Bonkol, który opuścił szeregi Twitch.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka