w

Role się odwróciły. Teraz to właściciel restauracji przeprasza streamera

Reklama

Minęło kilkadziesiąt godzin i role się odwróciły, bardzo szybko. Właściciel restauracji zrozumiał swój błąd.


Kilka dni temu pisaliśmy o polskim streamerze znanym jako Kajet_, który został zmuszony do przeprosin. Wszystko dlatego, że ośmielił się wejść z kamerą do lokalu i powiedzieć kilka niemiłych słów po tym, jak z niego wyszedł.

Reakcja internetu była bardzo mocna. Po kilku dniach role się odwróciły. Oryginalnie to Kajet siedział na krześle i przepraszał. Teraz zrobił to samo, w dokładnie tym samym miejscu właściciel restauracji.

Przeprosiny od restauracji

Reklama

Tym razem to właściciel restauracji siedzi na krześle z bannerem za sobą i przeprasza publicznie za swoje zachowanie. Wszyscy się tam spotkali i porozmawiali na ten temat. Wiele mówiło się o ewentualnych pozwach etc. ale do tego nie dojdzie.

Z mojej strony, co mogę powiedzieć… Narobiło się bigosu, trzeba to teraz zjeść wszystko. Sprawa wygląda nieciekawie na pewno, taka jest prawda. Przyjechał do nas wasz kolega Kajetan z kamerą, chciał nagrać nagranie, nie udało się. Wyprosiłem go z lokalu, ponieważ my tutaj w lokalu nie życzymy sobie nagrywania twarzy, pracują ludzie, oni też nie chcą żeby te twarze były nagrywane. Wyszło, jak wyszło. Kajetan wyszedł. Po dłuższej chwili ja Kajetana zatrzymałem, powiedziałem to, co powiedziałem. Powiedziałem, że ma wyłączyć cały sprzęt, ma wejść do środka, ponieważ sprawa jest taka, a nie inna. Mój błąd, nie powinienem tego zrobić w ten sposób. Mogłem po prostu podejść, porozmawiać jak człowiek (…).

Video

Twitch: https://www.twitch.tv/kajet_

Reklama

Ogromne znaczenie miała tutaj postać Gangamuruna, innego streamera Twitch, który wręcz wziął Kajeta w opiekę, doradził rodzicom i uspokoił ich w całej sytuacji. Ciężko powiedzieć, jak wyglądałoby to bez jego udziału.

Nikt nie ma wątpliwości, że w ogóle nie powinno do tego dojść. Streamer wyciągnie z tego wnioski, restauracja również – inne lokale pewnie też. Rozeszło się to bowiem bardzo mocno.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka