w

Stream Bonkola idealnie podsumował kategorię “Rozmowy” na Twitchu. Podpis dla Nieuczesanej

Bonkol jest jednym z tych streamerów, którzy doskonale orientują się w sytuacji na Twitchu. Dlatego na jego streamie pojawił się wątek basenowy.


Ostatnio streamerki pokochały streamy z basenu stawianego gdzieś w pokoju. Wszystko po to, by wytłumaczyć w jakiś racjonalny sposób ubranie stroju kąpielowego, uwydatniającego kształty i oczywiście w wielu przypadkach piersi.

Nabijają się z tego tak samo inne streamerki, jak i streamerzy. Wśród nich także Bonkol, polski streamer Twitch, który zorganizował transmisję z plaży.

https://twitter.com/BonkolTV/status/1370878488165646336

Stream Bonkola

Streamerki już od dłuższego czasu otwarcie mówią, że na Twitchu panuje pewna meta strojów kąpielowych i ogólnie basenów, plaż etc. Jest to obecnie najłatwiejszy, zgodny z regulaminem sposób na przyciągnięcie widzów.

Streamy te często polegają na tym samym:

  • Basen
  • Strój kąpielowy
  • Zmiana stroju za donacje
  • Zapisywanie nicków na tablicy wypinając się przy tym

Moda ta nie dotarła jeszcze do Polski i chyba nie dotrze, choć pierwsze próby przebieranek za kręcenie kołem już są. Głównie dlatego, że streamerki organizujące coś takiego byłyby po prostu mocno krytykowane.

W każdym razie, do całej sytuacji nawiązał Bonkol organizując stream w swoim stylu. Trudno to opisać, więc lepiej pokazać:

Pojawiła się też wpłata od Nieuczesanej, tak, tej Nieuczesanej.

Zupełnie nieszkodliwa, bardzo pozytywna akcja, która wniosła powiew świeżości na Twitcha. Widać, że TTV trochę się zmienia. A Bonkol dalej się zastanawia, który z jego widzów jest redaktorem.