w

Streamer Kawiaq ma wyjść z aresztu. Wiadomo, kiedy zapadnie decyzja

Reklama

W teorii Kawiaqowi kończy się areszt tymczasowy 23 maja 2024 roku. Wiadomo już, kiedy zapadnie decyzja o jego wypuszczenia lub dłuższym zatrzymaniu.


Kawiaq w teorii niedługo ma opuścić areszt, w którym przebywa od listopada poprzedniego roku. Na powrót streamera czeka naprawdę dużo osób, choć jest też mnóstwo ludzi, którzy już o nim zapomnieli i najchętniej nigdy by już o nim nie słyszeli.

Niezależnie od tego streamer w teorii ma opuścić areszt 23 maja 2024 roku. Decyzja o tym, czy tak się stanie, zapadnie już bardzo niedługo. Maja Staśko informuje na swoim profilu, że w zasadzie nastąpi to w ostatnim możliwym terminie.

Co dalej z Kawiaqiem?

Reklama

O tym, czy Kawiaq wyjdzie już w maju, czy jego areszt zostanie przedłużony, zdecydują odpowiednie instytucje zaledwie dzień przed planowanym wypuszczeniem, czyli 22 maja.

Obecnie więc sprawa pozostaje nierozstrzygnięta. To się pewnie zmieni tego 22 maja, kiedy to opinia publiczna dowie się, co zdecydował sąd. Sprawa jest medialna i na pewno sąd będzie miał to na uwadze.

Czy to coś zmienia? Niby nie powinno, ale wiadomo, jak jest. Presja społeczna jest w tym wypadku dość spora. Pytanie tylko, na jakim etapie jest cała sprawa. Niby są tam poszkodowane dziewczyny, doszły jeszcze dodatkowe rzeczy, ale co tak naprawdę się udało ustalić, tego nie wiadomo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka