Streamer Twitch ze złości niszczy swoją nową konsolę Playstation 5 podczas transmisji

Rozrywka

Reklama

Jeden ze streamerów Twitch tak się zirytował, że zepsuł swoją nową konsolę.

Reklama

Flex jest streamerem, którego obserwuje mniej niż 20 tysięcy osób. Można więc powiedzieć, że jego kanał jest dość średniej wielkości. Pojawił się jednak u Chenzo, którego śledzi już dwa razy większa publika. Podczas jednej z gier Flex na tyle się zirytował, że kompletnie zniszczył PS5.

W momencie, gdy tak wiele osób poluje na Playstation 5, ten klip oczywiście stał się bardzo popularny. Konsola nadal ma problemy z dostępnością, a według plotek utrzyma się to nawet do drugiej połowy roku. Jak widać, te fakty zupełnie nie powstrzymały streamera od zniszczenia sprzętu.

Zniszczone Playstation 5 na streamie

Podczas gry w Madden, Flex zwyczajnie chwycił konsolę i roztrzaskał ją o ziemię. Wywołało to spore emocje na czacie, głównie właśnie przez wzgląd na samo PS5. Nikogo już nie dziwi uderzanie w biurko czy rzucanie myszką. Playstation 5 to jednak w tym wypadku sprawa zupełnie innej wagi.

Video

Reklama

Konsola ponoć została całkowicie zniszczona. Zazwyczaj w takich przypadkach Twitch bardzo szybko reaguje i zawiesza kanały za przejawy agresji. Tym razem platforma albo nie otrzymała takiego zgłoszenia, albo uznała to za mało szkodliwe zachowanie.

Blokada może być nałożona tak naprawdę w każdym momencie. Nie będzie to raczej perm, a bardziej ban na 24 godziny lub 3 dni.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej