w

Streamerka miała 7 widzów, więc puściły jej wszystkie hamulce. Dosłownie wszystkie

Każdy, kto zaczynał, doskonale zna ból, jaki wiąże się ze zdobywaniem pierwszych widzów. W tym przypadku streamerka dała się ponieść.


Niektórzy naprawdę nie wiedzą, co zrobić w sytuacji, gdy ich widownia przez wiele miesięcy wręcz stoi w miejscu. Ta streamerka znalazła się w dokładnie takiej sytuacji. Patrząc na Twitch Trackera, to od miesięcy miała po kilku widzów.

Przyszedł więc czas na to, by coś zmienić. Wiele dziewczyn w pewnym momencie decyduje się na zdobycie popularności przez pokazanie tego, o czym wszyscy myślą. Tutaj jednak streamerka poszła dalej.

Tutaj to już bardziej przypomina kamerki

Faktycznie w tym jednym przypadku to bardziej przypomina kamerki, ale działo się to na Twitchu. Streamerka, grając w jedną z popularnych produkcji, stwierdziła, że w sumie nie potrzebuje górnej części ubrań.

Szybko to poszło dalej, bo okazało się, że ma na sobie tylko spódniczkę i nic więcej. Tak, nadal mówimy o Twitchu. Ten konkretny przypadek akurat obserwowaliśmy nieco bardziej z ciekawości odnośnie decyzji TTV. Skończyło się banem, ale i szybkim odbanowaniem.

Działo się tam na tyle dużo, że nawet nie można tego pokazać. Link dla kolegi tutaj. Na wykresie popularności widać, że chwilowo zadziałało, ale wszystko wraca już do normy.

Dziwne tylko, że Twitch tak łatwo dał się przekonać. W takich przypadkach jednak wszyscy spodziewaliby się perma bez możliwości odwołania, a tutaj taka niespodzianka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka